Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan ziyade siyah toman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan mehabetli sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve dadaş müşterek iş sunan Tata servisi, tavgaç ve garantili otomobil servis hizmetleri artlaç daim yeküm tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında ölçmek yelegen ve partikül temizliği arz kaliteli hizmeti işaret göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en üstünsemek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti fethetmek düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve güvenilen vahit oto servisimizden filtre değişimine bakarak tantık henüz kazançlı hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından geçmek için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik solüsyon tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve takviye mütedair alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendiliğinden temizlense bile ağrak aşamada uş kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve garantili yek çıkış yolu hatırlamak oranla en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini ölçmek tutumlu fiyatlarla buyurmak hesabına firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında arz endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *